Projekty

Projektowanie mebli na wymiar

 
Zadbamy o estetykę, prawidłowe rozplanowanie i komfort użytkowania Twoich mebli. Zamówienia realizujemy całościowo wraz z projektem wnętrza.
Meble  projektowane są tak, aby piękno, oryginalne rozwiązania i materiały szły w parze z ergonomią i funkcjonalnością.
 
Oferujemy pełne i profesjonalne doradztwo  – nasi projektanci to osoby z dużym doświadczeniem technicznym i doskonałym wyczuciu smaku i intuicji.
Już na etapie projektu musimy przewidzieć, co i w którym momencie będzie potrzebne, ile potrzebujemy na wszystko miejsca.
 
Meble widzisz przed produkcją, wizualizujemy je dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii pozwalającej na uzyskanie fotorealistycznych obrazów, pokazujących nasz pomysł w sposób najbardziej dokładny wraz z detalami i dodatkami.
Wiesz już jak wyglądają Twoje wymarzone meble, ale masz tylko zdjęcie z internetu bądź czasopisma? Prześlij nam plany i zdjęcie, zaproś naszego przedstawiciela oraz projektanta do siebie! Doradzimy, zaprojektujemy i dostosujemy meble do Twoich potrzeb.
 
Szanowni Państwo jeśli macie swojego projektanta, a wykonanie mebli zamówicie u nas, Państwa projekt zostanie sprawdzony pod względem zgodności technicznej z dobranymi materiałami.
Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny!

Kliknij na miniaturę zdjęcia, aby powiększyć.